Фільтр за

Бренди

Тепловые пушки

  Теплові гармати - опалювальні прилади з високою продуктивністю роботи, здатні в лічені хвилини створити комфортну температуру в приміщеннях великого об'єму. Нерідко теплові гармати використовуються навіть за межами приміщень, на відкритому просторі, де потрібно локальний обігрів. Крім цього теплові гармати застосовуються будівельниками для швидкої просушки отштукатуренних поверхонь, а також при монтажі стельових конструкцій з натяжних стель.

  При своєму основному призначенні, теплові гармати грають роль джерела тепла великої потужності, який не тільки опалює, а й підтримує стабільну температуру.

  Теплові гармати мають кілька різновидів, класифікуючись за типом використовуваного палива:

• електричні;

• газові;

• дизельні;

  Кожна категорія індивідуальна і має свої особливості експлуатації. Що характерно, дизельні і газові теплові гармати вимагають наявності електромережі.

   Принцип дії теплової гармати полягає в тому, що в корпусі приладу особливий елемент нагрівається до високої температури, після чого крізь нього проходить утворений вентилятором потік повітря, внаслідок чого виходить об'ємна і потужний струмінь гарячого повітря.

 Переваги теплової гармати в потужності приладу, швидкості роботи і мобільності пристрою.

 Недоліки полягають у високому споживанні енергії і палива, а також в наявності шкідливих виділень характерних для паливних теплових гармат.

Больше

Тепловые пушки

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку